Jesteś tutaj: Zakładki w stopce śląsk Adwokat Katowice

Adwokat Katowice

Poszukujesz radcy prawnego w Katowicach? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami.

Porady prawne w Katowicach

Jeżeli interesujesz się prawnikie, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej spółki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez udzielanie usług najwyższej jakości w nadzwyczaj niewygórowanej cenie dzięki wprowadzaniu nietradycyjnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych. Mocno wierzymy w tworzenie trwałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz pracowitość oraz dostępność w każdej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w naturze naszej instytucji, a każdy nasz pracownik z dumą je pielęgnuje i rozpowszechnia. Zyskane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły przygotować podkład pod realizację niezwykle rozwiniętych zamysłów. W ten sposób nieustająco podnosimy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Adwokat Katowice - Pomoc prawna

Priorytetem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Adwokat Katowice lub Prawnik Katowice niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być wiarygodną, dobrą i doświadczoną marką zaopatrującą swoich kontrahentów artykuły oraz usługi najwyższej klasy, a podstawowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kwalifikacje, standardy.

Profesjonalna kancelaria w Katowicach

Radca prawny Katowice wiecznie pogłębia zakres wiedzy i doświadczenie. Według nas nie ma lepszego sposobu zareklamowania się dla adwokatów to rzetelne wykonywanie swojej pracy oraz załatwione sprawy naszych klientów. Nasza kancelaria stale doskonali umiejętności komunikacyjne i organizacyjne. Działamy w następujących kategoriach prawa: prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe, nieruchomości a także różnego rodzaju specjalizacje.

Radca prawny w Katowicach


Każda solidna kancelaria prawna musi wyróżniać się nie tylko rzetelnością jak i wielką wiedzą prawniczą, i także pasją oraz misją pomagania innym. Dobry prawnik potrafi skutecznie realizować wymagania wszystkich klientów poprzez fachowe podejście, drobiazgowość. Zróżnicowany zespół adwokatów z naszej kancelarii oferuje pomoc w przygotowaniu pism procesowych jak i umów, a także w sprawie analizy prawnej podjętej sprawy. Zapewnimy swojemu klientowi fachową oraz kompleksową opiekę. Nasza kancelaria współpracuje z mediatorani jak i również notariuszami.

Adwokat Katowice

Tworzymy zespół profesjonalnych prawników, adwokatów a również doradców prawnych. Łączymy najważniejsze wartości, a mianowicie najwyższa jakość, staranność oraz wysoka jakość obsługi klienta. Nasza firma specjalizuje się w określonych dziedzinach prawa (rozwody, alimenty, prawo rodzinne, spadki, prawno karne lub prawo cywilne) oraz mamy w ofercie porady prawne zorientowane na konkretny problem.

Gruntem na jakim wznosimy nasz plan jest etyczność oraz najznakomitsza jakość oferowanych usług. Szanujemy naszych współpracowników, klientów, wspólników oraz ich potrzeby. Z respektem podejmujemy się każdego zadania, działając zgodnie z postanowieniami umów. W stosunkach z naszymi klientami, partnerami i współpracownikami jesteśmy bezpośredni, rzetelni i komunikatywni. Mamy świadomość, iż elastyczność oraz łatwość dostosowywania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać sporządzając szablony współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i wiarygodnych możliwościach. Naszą czołową dyrektywą jest zagwarantowanie naszym nabywcom dostępu do jednoznacznej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas konferencji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najlepsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest porada prawna Katowice - Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 326-007-962
Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Prawnik Katowice- Co może Ci zapewnić ?

 • Najlepiej przygotowani
  Nasza kancelaria całkowicie wkłada wszystkie siły w każdą sprawę. Każda sprawa jest wyjątkowa oraz najmniejszy szczegół może decydować o rozwiązaniu.
 • Rozumiemy zwykłych ludzi
  W konsultacjach z klientami zaprzestajemy używania żargonu prawniczego. Nie dopuścimy, aby nasi klienci źle zrozumieli to, co staramy się przekazać.
 • Działamy wspólnie
  Nasza firma współpracuje z adwokatami, profesjonalnymi detektywami, tłumaczami języków obcych, doradcami prawnymi, notariuszami, komornikami jak i rzeczoznawcami majątkowymi.
 • Zawsze pod kontaktem
  Ciągle jesteśmy w ciągłym kontakcie. Do dyspozycji jesteśmy telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną. Utrzymujemy w stałej informacji naszych klientów o kolejnych działaniach, jakie podejmiemy w ich sprawie. Natychmiastowo informujemy klientów o obecnych postępach oraz stanie sprawy.
 • Dotrzymujemy terminów
  Nawet najmniej istotne pisma, umowy i wnioski, a przede wszystkim pozwy, sprzeciwy i inne dokumentację załatwiamy w krótkim czasie.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Gdzie pomagamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Zakres naszych działań

 • usługi adwokackie
 • porady prawne
 • pomoc w rozprawach o spadek

Radca prawny w Katowicach
Tel. 326-007-962

Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z nami - objaśnimy detale techniczne oraz praktyczne oraz podpowiemy najatrakcyjniejsze dla obu stron rozwiązanie.

Przeprowadzone sprawy:

prawo rodzinne Zabrze, porady w sprawie prawa karnego Rybnik, windykacja należności Czechowice-Dziedzice, alimenty Cieszyn, postępowanie egzekucyjne Mikołów, prawo cywilne Jaworzno, prawo cywilne Chorzów, porady w sprawie prawa karnego Siemianowice, prowadzenie postępowania egzekucyjnego Tychy, pomoc przy alimentach Czeladź, prawno karne Rydułtowy, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Jastrzębie-Zdrój, alimenty Orzesze, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Zabrze, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Knurów, rozwód Żywiec, windykacja należności Sosnowiec, spadek Ruda Śląska, windykacja należności Pszczyna, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Bielsko-Biała, ustalenie praw rodzicielskich Tychy, windykacja należności Czerwionka-Leszczyny, rozwód Częstochowa, prawno karne Ruda Śląska, prowadzenie postępowania egzekucyjnego Wodzisław Śląski, spadek ąskie, ustalenie praw rodzicielskich Łaziska Górne, prawo rodzinne Tarnowskie Góry, postępowanie egzekucyjne Świętochłowice, pomoc przy spadkach Bielsko-Biała

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie znaleźć kogoś kto udzieli mi porady prawnej?

Porady prawne w Katowicach (i okolicach) oferowane są przez adwokata lub radcę prawnego. Adwokat lub radca prawny przeanalizuje powód problemu prawnego lub sporu, znajdzie wszystkie rozwiązania, jak i również zminimalizuje ryzyko oraz koszty związane z pozytywnym rozstrzygnięciem.

Czy spory o spadek są problematyczne??

Prawo dziedziczenia pochodzi z części prawa cywilnego, która reguluje kwestię przeniesienia jak i obowiązków majątkowych po śmierci właściciela. Dziedzina ta posiada szczegółowe prawa odnośnie dziedziczenia praw a także obowiązków majątkowych. Nasza kancelaria wypełni wszelkie dokumenty i zagwarantuje dobre warunki.

Czy rozprawy sądowe o alimenty potrzebują obecności adwokata?

Tak! Sprawy sądowe o alimenty zaliczają się w zakres prawa rodzinnego oraz zawsze kojarzą się z obronnymi emocjami. Następnym czynnikiem są nerwy związane z postępowaniami sądowymi. Najczęściej, gdy otrzymuje się nakaz alimentacyjny. Nasza firma pomoże Ci z wszystkimi formalnościami.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500