Jesteś tutaj: Zakładki w stopce śląsk Adwokat Chorzów

Adwokat Chorzów

Szukasz prawnika w Chorzowie? Jak możemy pomóc? Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez formularz internetowy lub zajrzyj do sekcji często zadawanych pytań.

Prawnik Chorzów

Jeżeli interesujesz się pomocą prawnika bądź adwokata, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez dostarczanie usług najwyższej klasy w niezwykle niewygórowanej cenie dzięki wykorzystywaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Nieustanne działania pozwoliły uformować firmę będącą wzorem stabilności w branży adwowkackiej. Ta metoda wymagała nieustępliwości, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy solidarnie konstruowali i nadal budują naszą markę. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, oryginalności oraz inicjatywie tak daleko zaszliśmy!

Adwokat Chorzów - rowiąże każdy problem

Celem naszej firmy jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Adwokat Chorzów lub Prawnik Chorzów niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób rozstrzygnięcia swoich problemów i żeby polecali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu rozwiniemy swoje kompetencje nie tylko w Chorzowie, ale także w całej Polsce. Realizując tenże cel, dążymy do osiągnięcia pozycji prowadzącego dostarczyciela usług w prawnej.

Prawnik Chorzów

Prawnik Chorzów stale powiększa swoją wiedzę i doświadczenie. Według nas nie ma lepszego sposobu reklamy dla prawników to rzetelne wykonywanie obowiązków oraz wygrane sprawy naszych klientów. Nasi prawnicy nieprzerwanie powiększają umiejętności komunikacyjne i organizacyjne. Nasza kancelaria udziela wsparcia w wielu dziedzinach prawa: prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe, nieruchomości oraz różnego rodzaju specjalizacje.


Radca prawny w Chorzowie

Tworzymy zespół profesjonalnych adwokatów, prawników i radców prawnych. Tworzymy cenne wartości, między innymi najwyższa jakość, staranność i nienaganna jakość obsługi klienta. Kładziemy nacisk i rozwijamy się w określonych dziedzinach prawa, między innymi rozwody, alimenty, prawo rodzinne, spadki, prawno karne lub prawo cywilne. Również mamy w ofercie porady prawne nakierowane na większy problem.

Prawo spadkowe Chorzów

Każda solidna kancelaria prawna musi wyróżniać się nie tylko rzetelnością i ogromną wiedzą prawniczą, ale przede wszystkim pasją oraz chęcią niesienia pomocy innym. Nasza kancelaria potrafi skutecznie realizować potrzeby swoich klientów poprzez doświadczenie, skrupulatność. Zróżnicowany zespół adwokatów z naszej kancelarii zapewnia pomoc jeśli chodzi o przygotowanie pism procesowych i umów, a również w analizie prawnej wszystkich spraw. Nasza kancelaria zapewni każdemu klientowi najlepszą oraz kompleksową opiekę. Każdy z naszych adwokatów ma do czynienia z biegłymi sądowymi, mediatorami i notariuszami.

Fundamentem na którym konstruujemy nasz cel jest moralność oraz najwyższa jakość udzielanych usług. Dbamy naszych współpracowników, odbiorców, dostawców oraz ich potrzeby. Z respektem przystępujemy do każdego zadania, działając zgodnie z postanowieniami umów. W stosunkach z naszymi petentami, partnerami i współpracownikami jesteśmy bezpośredni, uczciwi i jaśni. Mamy świadomość, iż plastyczność i zdolność dopasowywania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać wyrabiając modele współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i prawdziwych możliwościach. Naszą główną maksymą jest zagwarantowanie naszym odbiorcom dostępu do jednoznacznej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas rozmowy z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najcelniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu szanujemy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Jesteśmy do dyspozycji.Telefon: 326-007-962
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Adwokat Chorzów- Co może Ci zapewnić ?

 • Najlepiej przygotowani
  Każdy nasz adwokat całkowicie wkłada wszystkie siły w jakąkolwiek sprawę. Każda sprawa jest indywidualna oraz każdy szczegół może zadecydować o jej powodzeniu lub niepowodzeniu.
 • Rozumiemy zwykłych ludzi
  W trakcie konsultacji z klientami nie używamy skomplikowanego języka. Nie dopuszczamy, aby nasi klienci nie zrozumieli to, co staramy się przekazać.
 • Działamy zespołowo
  Nasza firma współpracuje z różnego rodzaju adwokatami, profesjonalnymi detektywami, tłumaczami języków obcych, doradcami podatkowymi, komornikami, notariuszami jak i rzeczoznawcami majątkowymi.
 • Jesteśmy w stałym kontakcie
  Ciągle jesteśmy w ciągłym kontakcie. Do dyspozycji jesteśmy zarówno w przypadku rozmów telefonicznych, jak i e-maili. Utrzymujemy w stałej informacji naszych klientów o kolejnych krokach, jakie zostały podjęte w ważnej dla nich sprawie. Ciągle informujemy klientów o obecnych postępach oraz stanie sprawy.
 • Terminowość
  Wszystkie pisma, wnioski czy umowy, jak i sprzeciwy, pozwy i inne dokumentację zapewniamy przed upływem terminów.

Radca prawny- Teren działania

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Chorzów oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

 • prawo karne
 • usługi radcy prawnego
 • usługi adwokackie

Czekamy na Twój telefon!
Tel: 326-007-962

Czynne w godzinach od 9:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Jeśli masz jakieś pytania – nie czekaj! Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Pomogliśmy do tej pory:

windykacja należności Siemianowice, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Żywiec, ustalenie praw rodzicielskich Ś, porady w sprawie prawa cywilnego Gliwice, windykacja należności Cieszyn, prawno karne Tarnowskie Góry, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Mikołów, postępowanie egzekucyjne Żory, rozwód Łaziska Górne, windykacja należności Mysłowice, alimenty Częstochowa, spadek Tychy, rozwód Dąbrowa Górnicza, prawo rodzinne Bytom, prowadzenie rozwodu Zabrze, prawo cywilne Piekary Śląskie, porady przy ochronie dóbr osobistych Bytom, pomoc przy ochronie dóbr osobistych Ruda Śląska, prawno karne Zawiercie, postępowanie egzekucyjne Tychy, prawo cywilne Sosnowiec, prawo rodzinne Jaworzno, spadek Czerwionka-Leszczyny, alimenty Rybnik, porady w sprawie prawa cywilnego Katowice, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Zabrze, prowadzenie postępowania egzekucyjnego ąskie, windykacja należności Gliwice, ustalenie praw rodzicielskich Będzin, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Rybnik

Dowiedz się więcej:

Potrzebuję pomocy adwokata. Gdzie otrzymam pomoc?

Porady prawne w Chorzowie (i okolicach) oferowane są jedynie przez prawnika lub radcę prawnego. Prawnik czy też radca prawny przeanalizuje skutki problemu prawnego lub sporu, przedstawi wszystkie rozwiązania, a także przedstawi ryzyko oraz koszty związane z pozytywnym rozstrzygnięciem.

Czy rozprawy o spadek są trudne??

Dziedziczenie odnosi się do gałęzi prawa cywilnego, która reguluje kwestię dziedziczenia i obowiązków majątkowych po śmierci właściciela. Kategoria ta posiada skomplikowane przepisy dotyczące przenoszenia korzyści i należności majątkowych. Nasza kancelaria pomoże wypełnić wszelkie dokumenty oraz zapewni solidne warunki.

Czy sprawy sądowe o alimenty wymagają obecności adwokata?

Jak najbardziej. Rozprawy o alimenty zaliczają się w odnogę prawa rodzinnego i bardzo często kończą się z wyczerpującymi emocjami. Bardzo ważnym czynnikiem są nerwy związane z rozprawami sądowymi. Najczęściej, gdy otrzymuje się nakaz alimentacyjny. Prawnik pomoże Ci z wszystkimi formalnościami.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500