Jesteś tutaj: Zakres usług Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka

Masz dość telefonów od dłużników? Ogłaszanie upadłości konsumenckiej w Katowicach

Zapewniamy sprawną i skuteczną pomoc mieszkańcom Katowic i okolic, którzy chcą ogłosić upadłość. Na konsultacje w sprawie upadłości konsumenckiej zapraszamy do naszego biura w Katowicach.

Pierwszy i najtrudniejszy krok

Pogodzenie się z porażką jest trudne. Problemy finansowe, które Cię przytłaczają, są przegraną w życiu. Kancelaria Diritto zdaje sobie sprawę, jak trudne może być dotarcie do prawnika specjalizującego się w upadłości konsumenckiej. Jest to bariera psychologiczna, z której doskonale zdajemy sobie sprawę. Doceniamy Państwa wysiłki, gdy dzwonią Państwo do nas.

Co to jest upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencka może być doskonałym sposobem na pozbycie się długów. Może ona zapewnić całkowite oddłużenie. Upadłość konsumencka staje się coraz bardziej popularna wśród osób, które są zmęczone życiem z nadmiernym zadłużeniem. Od marca 2020 r. obowiązuje duża nowelizacja dotycząca upadłości konsumenckiej. Dzięki niej łatwiej jest ogłosić upadłość konsumencką. Warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej zostały dzięki tej nowelizacji znacznie złagodzone. Z oddłużenia będą mogły skorzystać także osoby, które wpadły w pętlę zadłużenia.

Oddłużanie Katowice zanim windykator zapuka do Twoich drzwi

Czy wiesz, że nie musisz mieć majątku, aby ogłosić upadłość konsumencką?

Nie musisz nawet osiągać regularnych dochodów.

Upadłość konsumencka ma jeszcze jedną dodatkową zaletę: ogłoszenie upadłości powstrzyma komornika przed pojawieniem się u Ciebie. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wyeliminuje zarówno groźbę pojawienia się komornika, jak i Twoją możliwość powstrzymania go przed wejściem w Twoje życie.

Odsetki od długów przestają być naliczane z dniem ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Co możemy zrobić, aby pomóc?

Jest wiele kancelarii prawnych, które oferują swoje usługi w zakresie upadłości konsumenckiej. W Polsce nie ma wielu kancelarii, które specjalizują się w upadłości konsumenckiej. Ważne jest, aby wybrać prawnika, któremu można zaufać w kwestii oddłużenia. Dowiedz się więcej o nim i jego doświadczeniu. Jest to zbyt ryzykowne, aby narażać na szwank swoje oddłużenie i spokój ducha.

Po pierwsze, aby złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, należy zebrać około 12 dokumentów. Kancelaria Prawna Diritto może pomóc w przygotowaniu tych dokumentów. Pomożemy Ci również opracować strategię, która będzie stanowić poparcie dla wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Pozwoli to Państwu zachować się tak niewinnie, jak to tylko możliwe. Najważniejszą częścią wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jego uzasadnienie.

Opracujemy również strategię, która pomoże wierzycielom w ustaleniu niskooprocentowanego planu spłaty. Jeśli to możliwe, możliwe jest oddłużenie bez planów spłat. Plan spłat może trwać maksymalnie od 3 do 7 lat. W wyjątkowych przypadkach sąd może nie ustalić planu spłaty wierzycieli. Wówczas syndyk będzie reprezentowany przez nas, tak aby Twoje prawa jako upadłego były chronione, a postępowanie upadłościowe zakończyło się jak najszybciej. Jesteśmy tu, by pomóc. Pozwól nam poprowadzić Cię przez labirynt skomplikowanego postępowania upadłościowego.

Możemy Ci pomóc, jeśli masz problemy finansowe i obawiasz się o przyszłość. Pomożemy Ci pozbyć się zobowiązań i sytuacji stresowych.

Pomogliśmy już setkom mieszkańców Katowic i okolic. Niektóre z ich długów sięgały kilku milionów.

Z naszej pomocy korzystały osoby, które zaciągnęły chwilówki lub nie były w stanie spłacić swoich długów. Naszymi klientami byli zarówno hazardziści, jak i narkomani. Osobom niewypłacalnym z powodu rozwodu lub utraty pracy pomagamy zacząć od nowa pod względem finansowym.

Jak możemy pomóc klientom z Katowic w oddłużaniu? Upadłość konsumencka Katowice

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie w celu konsultacji i wysłuchania Państwa historii. Kancelaria Prawna Diritto, kierowana przez radcę prawnego Magdę Bąk, świadczy usługi w zakresie:

Sporządzania wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Reprezentacji przed syndykiem.

Reprezentacji w Sądzie na rozprawie dotyczącej ustalenia planu spłaty wierzycieli.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500