Jesteś tutaj: Kancelaria

Kancelaria

Nasz zespół tworzą adwokaci i radcowie prawni, którzy świadczą kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. W swojej działalności kierujemy się najlepszym i najważniejszym interesem naszych Klientów. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam w osiągnięciu zamierzonych celów. Każda sprawa traktowana jest przez naszych specjalistów w sposób indywidualny, a my dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Klientom w osiągnięciu sukcesu.

Oferujemy pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa. Jesteśmy ekspertami w zakresie prawa cywilnego (odszkodowania i sprawy o zapłatę, nabycie służebności, kredyty frankowe, wierzytelności frankowe), prawa rodzinnego oraz spadkowego. Zajmujemy się również sprawami z zakresu prawa administracyjnego, handlowego i korporacyjnego oraz prawa karnego. Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa kanonicznego, w szczególności w zakresie postępowania o stwierdzenie nieważności lub rozwiązanie małżeństwa. Nasi klienci są reprezentowani przed sądami i organami administracji.
Udzielamy porad prawnych.

Nasze usługi

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500