Jesteś tutaj: Zakres usług Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Naszym klientom udzielamy porad z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Wspieramy służby personalne i działy HR w ich codziennych zadaniach. Wspieramy pracowników przy zwolnieniach grupowych i restrukturyzacji zatrudnienia. Doradzamy i przygotowujemy dokumenty dla pracowników oraz regulaminy pracy. Reprezentujemy zarówno pracowników, jak i pracodawców w sporach przed sądami pracy.

Agencje zatrudnienia mogą skorzystać z naszej specjalnej oferty w zakresie prawa pracy. Przedsiębiorcy zainteresowani tego typu działalnością mogą uzyskać pomoc w spełnieniu wymogów prawnych i uzyskaniu wpisu do rejestru pośredników pracy.

Oferujemy doradztwo prawne w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z Prezesem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przygotowujemy wnioski o indywidualną interpretację przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych (ustalanie ustawodawstwa właściwego, delegowanie pracowników).

Oferujemy następujące usługi:

  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o zakazie konkurencji i kontraktów menedżerskich. Zakresy obowiązków, regulaminy dla pracowników itp.
  • W tym reprezentowanie pracowników i pracodawców przed sądami pracy w rozwiązywaniu sporów pracowniczych.
  • Usługi prawne dla pracowników zagranicznych
  • Pracodawcy mogą uzyskać pomoc prawną w przypadku zwolnień indywidualnych i grupowych
  • Wsparcie prawne dla pracodawców w zakresie restrukturyzacji
  • Kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców, którzy planują założyć agencję zatrudnienia. Obejmuje to pomoc w uzyskaniu certyfikatu i wpisu do rejestru.
  • Porady prawne w ramach wspólnotowego i krajowego prawa ubezpieczeń społecznych.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500