Jesteś tutaj: Zakładki w stopce śląsk Adwokat Mikołów

Adwokat Mikołów

Potrzebujesz prawnika w Mikołowie? W czym możemy Ci pomóc?

Usługi prawne w Mikołowie

Jeżeli interesujesz się prawnikie, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej instytucji jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez świadczenie usług najwyższej klasy w nadzwyczaj przystępnej cenie dzięki używaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Podwładni wspólnie akceptują swoją odpowiedzialność za zaprezentowanie konsumentom oraz wspólnikom jak najefektywniejszych wyjść. Skupiamy się na jakości, efektywności i produktywności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze umowy i wspólne zamysły. Uzyskane na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły przygotować grunt pod realizację wysoce rozwiniętych projektów. W ten sposób wciąż podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Adwokat Mikołów rowiąże każdy problem

Celem naszej marki jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Adwokat Mikołów lub Prawnik Mikołów niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Urzędami Miejskimi miast w całej Polsce. Dzięki temu dysponujemy lokalizacjami słupów ogłoszeniowych i tablic ogłoszeniowych na terenie całej Polski. Miejskie słupy ogłoszeniowe to takie, na którym każdy może umieścić swój afisz za darmo. Nam płacisz wyłącznie za jego rozklejenie (jednorazowo!), dlatego jest to niedrogie plakatowanie. Mnóstwo miast, obok typowych słupów posiada także tablice ogłoszeniowe, zlokalizowane głównie przy przystankach autobusowych, kościołach i pozostałych regularnie uczęszczanych miejscach. Są one mniejsze (więc potrzeba mniej plakatów aniżeli w przypadku słupów) oraz bezpośrednio przy głównych szlakach transportowych (słupy ogłoszeniowe są oddalone często 2-3m od chodnika, przez co plakat musi być przestronny oraz konkretny żeby był widoczny). Tablice ogłoszeniowe to idealna alternatywa dla typowych słupów. A w miejscowościach, gdzie darmowych słupów nie ma możesz wykorzystać prywatne słupy ogłoszeniowe.

Usługi prawnicze w Mikołowie

Radca prawny Mikołów ciągle rozszerza umiejętności oraz doświadczenie. Według nas najlepszy sposób reklamy dla prawników to rzetelne wykonywanie obowiązków oraz zadowolenie klientów. Każdy z naszych prawników stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne i organizacyjne. Udzielamy pomocy oraz wsparcia klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym jak i instytucjom w różnych kategoriach prawa: prawo pracy, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo karne, nieruchomości i inne specjalizacje.

Tworzymy zespół profesjonalnych prawników, adwokatów a również doradców prawnych. Razem tworzymy wspólne wartości, jak , dbałość o skrupulatność jak i wysoka jakość obsługi naszych klientów. Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach prawa (rozwody, alimenty, prawo rodzinne, spadki, prawno karne lub prawo cywilne) oraz mamy w ofercie porady prawne nakierowane na specyficzny problem.

Każdy rzetelny radca prawny musi wyróżniać się zarówno skrupulatnością jak i ogromną wiedzą o prawie, i także pasją oraz misją pomagania ludziom w potrzebie. Potrafimy skutecznie osiągać potrzeby swoich klientów poprzez doświadczenie, dokładność. Duży zespół prawników z naszej firmy zapewnia pomoc jeśli chodzi o sporządzenie pism procesowych oraz umów, a także w analizie prawnej wszystkich spraw. Zapewnimy każdemu klientowi najwyższą i szeroko zakresową opiekę prawną. Adwokat Mikołów działa z biegłymi sądowymi, mediatorami i notariuszami.

Wciąż zgłębiamy potrzeby i oczekiwania Klientów - każdy ma wyjątkowe potrzeby i życzenia. Więc przygotowaliśmy odpowiedni pakiet usług dla osób zamierzających wynająć adwokata. Mnogość oferowanych rozwiązań zaświadcza o naszej elastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych kontrahentów i sprawności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą kluczową zasadą jest udzielenie naszym klientom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas dyskusji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najkorzystniejsze, najsolidniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Pracujemy 9 - 16 od poniedziałku do piątkuTelefon: 326-007-962

Co oferuje adwokat Mikołów?

 • Doskonale przygotowani
  Nasza kancelaria całkowicie wkłada wszystkie siły w jakąkolwiek sprawę. Każda sprawa jest specjalna oraz najmniejszy szczegół może zadecydować o rozwiązaniu.
 • Też jesteśmy ludźmi
  W trakcie rozmów z naszymi klientami stronimy od używania prawniczego żargonu. Nie pozwalamydo sytuacji w której klienci błędnie zrozumieli to, co mamy do powiedzenia.
 • Działamy w grupie
  Nasi adwokaci współpracują z adwokatami, zawodowymi detektywami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami prawnymi, notariuszami, komornikami oraz rzeczoznawcami majątkowymi.
 • Jesteśmy w stałym kontakcie
  Ciągle jesteśmy w stałym kontakcie. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną. Informujemy naszych klientów o naszych działaniach, jakie zostały podjęte w każdej sprawie. Na bieżąco informujemy klientów o postępach a także stanie sprawy.
 • Dotrzymujemy terminów
  Wszelkie dokumenty, wnioski czy umowy, a także sprzeciwy, pozwy i innego rodzaju dokumentację załatwiamy na czas.

Prawo budowlane - Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mikołów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Prawnik Mikołów- Zakres działań

 • porady prawne
 • usługi adwokata
 • prawo karne

Czekamy na kontakt!
Tel: 326 007 962 E-mail: biuro@adwokat-nowaczyk.pila.pl

Pracujemy pon-pt od 9:00 do 16:00

Zamiast pisać do nas wiadomość z programu pocztowego lub dzwonić możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Tym się zajmujemy na co dzień:

ustalenie praw rodzicielskich Ruda Śląska, spadek Częstochowa, windykacja należności Bielsko-Biała, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Łaziska Górne, prowadzenie postępowania egzekucyjnego Bytom, alimenty Racibórz, porady w sprawie prawa karnego Zawiercie, prawo cywilne Świętochłowice, windykacja należności Gliwice, ustalenie praw rodzicielskich Rybnik, windykacja należności Ś, postępowanie egzekucyjne Siemianowice, postępowanie egzekucyjne Częstochowa, pomoc przy obrocie nieruchomości Katowice, prawo rodzinne Tychy, prawno karne Czechowice-Dziedzice, prowadzenie postępowania egzekucyjnego Piekary Śląskie, prawo cywilne Dąbrowa Górnicza, prawno karne Lubliniec, windykacja należności Knurów, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Czerwionka-Leszczyny, rozwód ąskie, spadek Żywiec, alimenty Tychy, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Ruda Śląska, prawo rodzinne Czeladź, porady w sprawie prawa karnego Myszków, rozwód Żory, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Tarnowskie Góry, porady przy spadkach Rybnik

Nasi klienci najczęściej pytają o:

Potrzebuję pomocy prawnika. Gdzie znaleźć?

Porady prawne w Mikołowie (i okolicach) udzielane są przez prawnika lub radcę prawnego. Prawnik czy też radca prawny przedstawi Ci powód problemu prawnego lub sporu, przedstawi możliwe rozwiązania, jak i również zminimalizuje ryzyko i koszty związane z pozytywnym rozstrzygnięciem.

Do kogo się zgłosić w sprawie spadku?

Dziedziczenie pochodzi z gałęzi prawa cywilnego, która reguluje kwestię przeniesienia jak i zobowiązań majątkowych po zgonie właściciela. Problematyka ta zawiera szczegółowe artykuły odnośnie dziedziczenia praw i obowiązków majątkowych. Nasi adwokaci pomogą wypełnić wszystkie dokumenty i zagwarantuje najlepsze wyniki.

Czy sprawy sądowe o alimenty potrzebują obecności adwokata?

Jak najbardziej. Rozprawy sądowe o alimenty wchodzą w odnogę prawa rodzinnego oraz bardzo często kończą się z wieloma emocjami. Kolejnym negatywnym efektem są nerwy związane z postępowaniami sądowymi. W szczególności, gdy dostaje się nakaz alimentacyjny. Prawnik pomoże Ci w tej trudnej sytuacji.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a w świadczeniu pomocy prawnej kierujemy się empatią, profesjonalizmem, rzetelnością oraz etyką zawodową.

Usługi

Na skróty

Kontakt

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice
ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. 1 Maja 48/4, Katowice
kancelaria@kancelaria-diritto.pl 
502 060 847, 502 060 894
Pon: 1000 - 1800
Wt - Czw: 900 - 1700
Pt: 800 - 1500